Hakkımızda

1897 yılından bugüne, tarihi ve kültürel bir mirasın sorumluluğuyla, asırlık tecrübemizle, değişen teknolojiyi yakından takip ederek, fotoğraf ve görüntü teknolojilerinde, amatör - profesyonel fotoğraf sevdalılarına,  ses görüntü sistemleri kullanıcılarına, ülkemizdeki tüm resmi ve özel kuruluşlara ilk günkü azimle hizmet vermekteyiz.

 

Şirketimiz bölümleri:

SATIŞ: Analog, dijital fotoğraf makinaları, lensler, fotoğrafçılık aksesuar ve malzemeleri, fotoğraf stüdyosu malzemeleri, kameralar, aksiyon kameraları,  ses görüntü sistemleri, tv stüdyo malzemeleri, projeksiyon cihazları, projeksiyon perdeleri, mikrofonlar konferans sistemleri, video konferans sistemleri satışı ve projelendirilmesi.

PROJE: İhtiyacınız olan toplantı odası, seminer salonu, konferans salonu, sınıfların ses, görüntü, uzaktan erişim, için; tv ve radyo stüdyoları için proje hazırlıyor, doğru ekipmanları kullananız ekipman listesi hazırlıyoruz.

FOTOĞRAF & VİDEO ÇEKİMİ : Tanıtım, özel gün, anı, kutlama amaçlı fotoğraf ve video çekimi yapmaktayız. Hava  fotoğrafçılığı, (drone) çok kameralı profesyonel çekim, eğitim videoları, prestij videoları çekimi hizmetimiz mevcuttur. Özel günlerinizi,  düğün, doğum günü kutlama gibi güler yüzlü ekibimizle, ailenizden birileri gibi titizlikle çalışarak, ölümsüzleştirmekteyiz.

İKİNCİ EL SATIŞ: Servisimiz tarafından kontrol edilmiş fotoğraf makinaları (Dijital/klasik filmli) kameralar, lensler, projeksiyon cihazları satışı yapmaktayız.

KİRALAMA : Fuarlar, konferanslar, seminerleri toplantılar, fabrikalar ve iş yerleri, cafeler, restoranlar vb için ses ve görüntü sistemleri, simultane sistemleri,  sahne ekipmanları, ekranlar, tour guide sistemleri, prompterlar, LED ekranlar kiralamaktayız.

DEKOR: Toplantı ve organizasyonlarınız için gerekli dekor, desk, yönlendirme tabelası dizayn ve imalatı yapmaktayız.

TEKNİK SERVİS FOTOĞRAF:  Her marka model fotoğraf makinasına (dijital /klasik filmli) objektiflere servis ve bakım hizmeti vermekteyiz.

TEKNİK SERVİS SES ve GÖRÜNTÜ: Projeksiyonlar, görüntü cihazları, ses sistemlerine bakım ve servis hizmeti vermekteyiz. Gerekirse lamba değişimi yapmaktayız.

MONTAJ/UYGULAMA: Satın aldığınız ses ve görüntü cihazlarının montajını yapmaktayız.(İsteğe ve sözleşmeye bağlı olarak). Projelendirdiğimiz toplantı odanız veya konferans salonunuza gerekli ekipmanları en doğru şekilde güvenle monte edip hizmete alıyoruz.

DİJİTAL AKTARIM: Fotoğraflarınızı, negatiflerinizi, dia pozitiflerinizi (slaytlarınızı), eski sinema filmlerinizi ( 8mm-super 8/normal 8), her formatta video kasetlerinizi, (VHS/BETAMAX/VHSc/Video 8/Hi8 vb), ses kasetlerinizi, makara kayıtlarınızı özenle dijital ortama aktarıyoruz.

Modern çağın gereğine göre ürün yelpazemiz sürekli değişmekte, artmaktadır. Bunun yanında çalışma azmimiz, müşterimize saygımız, ticari etiğimiz sıkı sıkıya korunmaktadır.

Memnun ayrılan her müşteri bizim için en iyi referanstır.

 

Saygılarımla;

MERT RÜSTEM