Hamza Rüstem Projeksiyon & Fotoğrafçılık
Candia-Girit / Konak Meydanı
Anasayfa
ÜYE GİRİŞİ
E-Mail :
Şifre :
     Üye Ol | Şifremi Unuttum
ALIŞVERİŞ SEPETİM
HİZMETLER
KİRALAMA KİRALAMA
MONTAJ MONTAJ
TEKNİK SERVİS TEKNİK SERVİS
KURUMSAL
 
1877 yılından bugüne, tarihi ve kültürel bir mirasın sorumluluğuyla, asırlık tecrübemizle, modern teknolojiye yakınlığımızla, fotoğraf ve görüntü teknolojilerinde, ülkemizdeki tüm resmi ve özel kuruluşlara ilk günkü azimle hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz üç ana bölümden oluşmaktadır:

· SATIŞ

· KİRALAMA

· SERVİS &MONTAJ


Modern çağın ihtiyaç duyduğu dijital fotoğrafçılık, sunum sistemleri, görüntü sistemleri ürün yelpazemizi oluşturmaktadır. 

Dijital ve klasik fotoğraf makinaları, projeksiyon ve görüntü sistemleri, plazma monitörler, tepegözler, slayt makinaları, episkoplar, perdeler, stüdyo araç ve gereçleri, karanlık oda malzemeleri, dvc, dvd, cd, sd, cf, ms pro dijital saklama materyalleri satışını yaptığımız ürünler arasındadır.

Ürün satış ve teknik servis hizmetlerimizin yanı sıra; Ses ve görüntü sistemleri kiralama, fotoğrafçılık hizmetleri, video çekimleri, organizasyonlara: toplantı, kongre ve fuarlara her türlü ses, görüntü ve fotoğrafçılk hizmetleri vermekteyiz.

Modern çağın gereğine göre ürün yelpazemiz sürekli değişmekte, artmaktadır. Bunun yanında çalışma azmimiz, müşterimize saygımız, ticari etiğimiz sıkı sıkıya korunmaktadır.

Memnun ayrılan her müşteri bizim için en iyi referansdır.


Saygılarımla;

MERT RÜSTEM
 
Güvenlik, Gizlilik, Teslimat, Garanti ve İade Bilgileri | Mesafeli Satış Sözleşmesi

Tüm Hakkı Saklıdır © 2013 - Hamza Rüstem Foto. Pro. San Tic. Ltd Şti.
Tel: 0(232) 484 81 37-425 56 75. Faks: 0(232) 441 03 43. E-posta:bilgi@hamzarustem.com.tr
Aynur Uğurlu